3D tisk na zakázku

Je to velmi jednoduché, vyberte si jednu z možností.

1. Nahrajte své soubory na náš uživatelsky přívětivý kalkulátor ceny a okamžitě zjistěte, kolik budou vaše výtisky stát.  Je to jednoduché, stačí kliknout na červené tlačítko NAHRÁT SVŮJ 3D MODEL nebo přímo zde. Potom stačí, když se postupně proklikáte nastavením a odešlete poptávku. Nebojte, tento krok je zcela ZDARMA. My se Vám ještě ten týž den ozveme a doladíme zbytek.
2. Pokud si nevíte rady, protože se ve 3D tisku a jeho nastavení neorientujete, přejděte do kategorie kontakty v horním menu a pošlete nám email přes náš formulář a nebo rovnou na info@3dtiskostrava.cz
N
ejlepší bude, když nám rovnou také přiložíte 3D model v souboru STL/OBJ/SVG a my se Vám jak to bude možné ozveme a doladíme podrobnosti. Nejčastěji nám  zpětná vazba trvá maximálně 60 min.
3. Třetí možností, je spojit se s námi telefonicky a my Vám poradíme a vybereme či doporučíme jednu z  našich možností, tak aby Vámi vybraný model k tisku, byl vytisknut správným materiálem a technikou. Tímto pro Vás zaručíme maximální spokojenost a bezkonkurenční kvalitu.
Vše je velmi snadné.

Pokud hledáte a nemůžete najít ceník služeb, ano není tady.

Ceny služeb jsou vždy individuální, dle velikosti zakázky. Ale vždy se snažíme, aby pro Vás byly příjemné.

Držíme se hesla: Když se Vám to nelíbí, neplatíte. Pokud nebude tisk včas, neplatíte také.

Pokud jste nenašli v editoru požadovaný materiál, znamená to, že jej momentálně nemáme v nabídce. 
Napište nám prosím svůj požadavek třeba přes kontaktní formulář a my Vás co nejdříve budeme kontaktovat.