3D tisk na zakázku

Naše klíčové služby

HOBBY 3D TISK – malosériová výroba, malé kusy – ale také velké kusy.

Dodáte model, my vytiskneme. Materiály PLA, PETG, ASA, ABS, FLEX, PA, PP, CF
Fused Filament Fabrication – FFF
Levná a rychlá výroba
Pro rychlé testování prototypů
Široký výběr materiálů a barev
Stereolitography – SLA
Přesnost v každém detailu
Precizní 3D tisk s dokonalým výsledkem
Vhodné i pro složité a jemné díly

PROFI 3D TISK – průmyslové materiály

Selective Laser Sintering – SLS

3D tisk z plastů metodou SLS je vhodný pro tvorbu funkčních nebo vizuálních prototypů, a tam, kde se předpokládá vyšší mechanické zatížení nebo je nutná vysoká teplotní odolnost a špičková kvalita povrchu.

Proces 3D tisku plastů s využitím metody SLS má oproti jiným metodám (např. FDM) výhodu ve vynikající homogenitě výtisků a výborných mechanických vlastnostech ve srovnání s většinou konkurenčních metod tisku plastů. Hodí se proto na výrobu funkčních dílů. Funkční celky nebo jednotlivé součástky vytisknuté metodou SLS z polyamidových prášků se s oblibou využívají v automobilovém průmyslu. Vytištěné díly jsme schopni dále v případě potřeby lepit a bar

3D tisk kovů z atomizovaných kovových slitin

tiskneme díly z korozivzdorné oceli 316L (1.4404). Ověřené mechanické vlastnosti, nárazovou práci, pórovitost v podélném a příčném směru.

Na přání zákazníka jsme schopni tisknout při větších objemech také z dalších dostupných firmou Trumpf a Renishaw certifikovaných práškových kovů:

  • vysokopevnostní ocel (maraging steel – M300)
  • hliníková slitina (AlSi10Mg)
  • titanové slitina (Ti6Al4V)
  • korozivzdorná ocel (316L)

Výroba forem a vstřikování plastů

Pokud potřebujete několik stovek nebo tisíc kusů stejného výrobku, nevyplatí se 3D tisk.

Mnohem nižších nákladů dosáhnete pomocí lisování plastů. Provádíme lisování na stolním vstřikolisu – máme menší formy = menší náklady.

U některých výrobků bude cena třeba stejná, ale rychlost výroby je až 100násobná (To co jedna tiskárna Průša MK3S tiskla 18 měsíců strojového času jsme my vyrobili za 20 dní).