3D tisk na zakázku
Proč byste si měli pro svou produkci zvolit službu 3D tisk servis Ostrava ?
Online 3D tisková služba vám poskytuje flexibilitu a škálovatelnost výroby bez investic do 3D tiskáren. 
Objevte si širokou škálu materiálů a technologií pro své 3D návrhy, s pouhými několika kliknutími je váš návrh připraven k výrobě v našich profesionálních 3D tiskárnách a dodán k vám do ruky. 
Garance nejnižší ceny v okolí.
 
Je to velmi jednoduché, vyberte si jednu z možností.
1. Nahrajte své soubory na náš uživatelsky přívětivý kalkulátor ceny a okamžitě zjistěte, kolik budou vaše výtisky stát.  Stačí kliknout na červené tlačítko NAHRÁT SVŮJ 3D MODEL nebo přímo zde. Potom stačí, když se postupně proklikáte nastavením a odešlete poptávku. Nebojte, tento krok je zcela ZDARMA. My se Vám ještě ten týž den ozveme a doladíme zbytek.
2. Pokud si nevíte rady, protože se ve 3D tisku a jeho nastavení neorientujete, přejděte do kategorie kontakty v horním menu a pošlete nám email přes náš formulář a nebo rovnou na info@3dtiskostrava.cz

Nejlepší bude, když nám rovnou také přiložíte 3D model v souboru STL/OBJ/SVG a my se Vám jak to bude možné ozveme a doladíme podrobnosti. Nejčastěji nám  zpětná vazba trvá maximálně 60 min.
3. Třetí možností, je spojit se s námi telefonicky a my Vám poradíme a vybereme či doporučíme jednu z  našich možností, tak aby Vámi vybraný model k tisku, byl vytisknut správným materiálem a technikou. Tímto pro Vás zaručíme maximální spokojenost a bezkonkurenční kvalitu a také cenu.
Vše je velmi snadné.
Pokud hledáte a nemůžete najít ceník služeb, ano není tady.
Ceny služeb jsou vždy individuální, dle velikosti zakázky. Ale vždy se snažíme, aby pro Vás byly příjemné.
 
Držíme se hesla: spokojený zákazník, vracející se zákazník. 
Pokud se Vám výtisk nebude líbit, nic nebude platit.

 

Pokud jste nenašli v editoru požadovaný materiál, znamená to, že jej momentálně nemáme v nabídce. 
Napište nám prosím svůj požadavek třeba přes kontaktní formulář a my Vás co nejdříve budeme kontaktovat.