servis 3D tiskáren

POTŘEBUJETE DOPŘÁT SERVIS VAŠÍ TISKÁRNĚ? S VRTAČKOU NA TO ALE NECHOĎTE…

Známe to moc dobře, i když si většinu času myslíme, že naše technika je nesmrtelná a vše nám krásně funguje, může se stát a také se to stane. 

Tiskárna jednoho dne, když jí nejvíce potřebujeme vypoví svoji službu a potřebuje udělat pravidelný a řádný servis. Dost věcí si jako odborníci na servis tiskáren uděláme sami, ale rozumíme lidem, normálním uživatelům, kteří mohu být bezradní. 

A právě od toho tady je 3DTISKSERVIS – dlouhé roky zkušeností v oboru oprav a nastavení 3D tiskáren, jsme schopni najít řešení pro Vaší rozbitou nebo špatně nakalibrovanou tiskárnu. Protože jen tak, Vám tiskárna může správně sloužit a dělat radost.

VĚTŠINU BĚŽNĚ POTŘEBNÝCH DÍLŮ MÁME SKLADEM…

Díky spolupráci s internetovým obchodem www.na3D.cz máme v externím skladu ihned všechny díly k běžným tiskárnám dispozici  a tak jsme schopni na poruchu tiskárny najít pružně vhodný lék. 

Udělat Vám cenovou kalkulaci a operativně vše ihned opravit tak nebude velký problém. A tak můžete brzy vesele dál tisknout a předejít tomu, aby neskončila vaše tiskárna třeba na bazaru jako “spolehlivá” na prodej.

Pokud se však rozhodnete svou tiskárnu raději již neopravit, můžete tak s klidem v duši využít našeho 3D tisku na zakázku. Vyzkoušet můžete náš online 3Dtisk.