servis 3D tiskáren

POTŘEBUJETE DOPŘÁT SERVIS VAŠÍ TISKÁRNĚ? S VRTAČKOU NA TO ALE NECHOĎTE…

Známe to moc dobře, i když si většinu času myslíme, že naše technika je nesmrtelná a vše nám krásně funguje, může se stát a také se to stane. 

Tiskárna jednoho dne, když jí nejvíce potřebujeme vypoví svoji službu a potřebuje udělat pravidelný a řádný servis. Dost věcí si jako odborníci na servis tiskáren uděláme sami, ale zároveň také rozumíme lidem, normálním uživatelům, kteří mohu být bezradní. 

A právě od toho tady je 3D TISK SERVIS – dlouhé roky zkušeností v oboru oprav a nastavení 3D tiskáren nejen značky PRŮŠA, ANYCUBIC, CREALITY a jiné.

Jsme schopni najít řešení pro Vaší rozbitou nebo špatně nakalibrovanou tiskárnu. Protože jen tak, Vám tiskárna může správně sloužit a dělat radost.

Stačí když nás budete kontaktovat. Ostatní vyřešíme. 

7 NEJČASTĚJŠÍCH PROBLÉMU S 3D TISKEM

Pod či nad extruze materiálu – Strigování tzv. chlupy všude – Separace a dělení vrstev – Skvrny a žmolky na povrchu – Kroucení a drsné rohy – Slabá výplň – Mezery mezi výplní a obrysem

VĚTŠINU BĚŽNĚ POTŘEBNÝCH DÍLŮ MÁME SKLADEM.

Díky spolupráci s internetovými obchody máme v externím skladu ihned všechny díly k běžným tiskárnám dispozici  a tak jsme schopni na poruchu tiskárny najít pružně vhodný lék. 

OPRAVÍME a NAKALIBRUJEME TAKÉ PRŮŠU RODINY MK2S, MK3S, MK4, MINI, SL1S a XXL.

Samozřejmostí je také oprava nejprodávanější tiskárny na světě a to 3D tiskárny od Josefa Průši MK2 a MK3 a také MINI a SL1.

https://www.prusa3d.cz/

Udělat Vám cenovou kalkulaci a operativně vše ihned opravit tak nebude velký problém. A tak můžete brzy vesele dál tisknout a předejít tomu, aby neskončila vaše tiskárna třeba na bazaru jako “spolehlivá” na prodej.

Pokud se však rozhodnete svou tiskárnu již neopravit, můžete tak s klidem v duši využít našeho 3D tisku na zakázku. 

Vyzkoušejte také náš online 3Dtisk.

3D tisk servis Ostrava – oprava, servis a kalibrace 3D tiskáren.

www.servisprusa.cz